Довідка тел. 73-73

|

Довідник

| |

|

Увійти

Інформаційно-обчислювальний центр

Національний авіаційний університет

Wi-Fi eduroam

Всесвітня роумінгова WiFi мережа для дослідницьких та освітніх спільнот.

Завдяки співпраці Національного авіаційного університету та інтернет-провайдера URAN та наявності в університеті розвиненої бездротової мережі Wi–Fi співробітники університету мають можливість користуватися сервісом міжнародної академічної мережі eduroam.

eduroam - це міжнародний роумінговий сервіс WiFi для осіб, зайнятих у сфері науково-дослідницької діяльності, вищої освіти і додаткової професійної освіти. За допомогою eduroam науковці, викладачі та студени мають легкодоступний і безпечний мережевий доступ під час відвідування різних освітніх установ.

Аутентифікація користувачів в "гостьовій" установі відбувається за тими ж логіном і паролем що і в "домашній" установі, тоді як авторизація для доступу до інтернету і інших можливих ресурсів лежить на відвідуваній "гостьовій" установі. Тобто достатьно лище один раз налаштувати свій пристрій, зберегти налаштування, і можна користуватись eduroam там де цей сервіс є присутній. За користування сервісом платити не потрібно.

Зони покриття eduroam можна знайти на мапі - https://eduroam.uran.ua/world, а більш детальну інформацію про цей сервіс – за посиланнями uran.ua та www.eduroam.org

Необхідною умовою для підключення до eduroam - є зареєстрований email аккаунт на поштовому сервері НАУ

Після обробки Вашої заявки на отримання доступу до eduroam, на Вашу адресу електронної пошти надійде лист з реєстраційними данними.

Підключення до eduroam можливе на більшості популярних операційних систем. Завантажити програмне забезпечення для автоматичного налаштування підключення можна на сайті CAT eduroam просканувавши QR код чи натиснути на посилання під ним.

Cистема сама визначить тип операційної системи та запропонує завантажити відповідний інсталятор.

https://cat.eduroam.org/?idp=5745&profile=6106

Зареєструвати аккаунт eduroam

* Необхідною умовою для підключення до eduroam - є зареєстрований e-mail аккаунт на поштовому сервері НАУ.

* Після обробки Вашої заявки на отримання доступу до eduroam, на Вашу адресу електронної пошти надійде лист з реєстраційними данними.

Точки доступу Wi-Fi на території НАУ