Wi-Fi eduroam

Всесвітня роумінгова WiFi мережа для дослідницьких та освітніх спільнот.

eduroam

Завдяки співпраці Національного авіаційного університету та інтернет-провайдера URAN та наявності в університеті розвиненої бездротової мережі Wi–Fi співробітники університету мають можливість користуватися сервісом міжнародної академічної мережі eduroam.

eduroam - це міжнародний роумінговий сервіс WiFi для осіб, зайнятих у сфері науково-дослідницької діяльності, вищої освіти і додаткової професійної освіти. За допомогою eduroam науковці, викладачі та студени мають легкодоступний і безпечний мережевий доступ під час відвідування різних освітніх установ.

Аутентифікація користувачів в "гостьовій" установі відбувається за тими ж логіном і паролем що і в "домашній" установі, тоді як авторизація для доступу до інтернету і інших можливих ресурсів лежить на відвідуваній "гостьовій" установі. Тобто достатьно лище один раз налаштувати свій пристрій, зберегти налаштування, і можна користуватись eduroam там де цей сервіс є присутній. За користування сервісом платити не потрібно.

Зони покриття eduroam можна знайти на мапі - https://eduroam.uran.ua/world, а більш детальну інформацію про цей сервіс – за посиланнями uran.ua та www.eduroam.org.

Необхідною умовою для підключення до eduroam - є зареєстрований email аккаунт на поштовому сервері НАУ.

Після обробки Вашої заявки на отримання доступу до eduroam, на Вашу адресу електронної пошти надійде лист з реєстраційними данними.

Підключення до Eduroam можливе на більшості популярних операційних систем. Завантажити програмне забезпечення для автоматичного налаштування підключення можна на сайті CAT Eduroam просканувавши QR код чи натиснути на посилання під ним.

Cистема сама визначить тип операційної системи та запропонує завантажити відповідний інсталятор.

 

Ukrainian