Довідка тел. 73-73

|

Довідник

| |

|

Вакансії

|

Увійти

Інформаційно-обчислювальний центр

Національний авіаційний університет

EduRoam

Міжнародний роумінговий сервіс для осіб, зайнятих у сфері науково-дослідницької діяльності, вищої освіти і додаткової професійної освіти.

З його допомогою науковці, викладачі та учні мають легкодоступний і безпечний мережевий доступ під час відвідування різних освітніх установ.

HDD Cloud Personal

VPS - замовити віртуальний хостинг

При оренді VPS ви отримуєте виділений IP і повний доступ до сервера з правами root.

Це віртуальний виділений сервер з обмеженими технічними характеристиками згідно тарифного плану.

Корпоративна електронна пошта

Отримати корпоративну пошту можуть: співробітники університету, аспіранти та студенти.

Заповнити електронну анкету на сайті. Отримати логін та пароль можливо тільки особисто в ауд. 1.332.

Почніть роботу з Office 365 безкоштовно

Office 365 для освіти допомагає учням освоювати цілий ряд навичок і додатків, затребуваних роботодавцями. Використовуючи Outlook, Word, PowerPoint, Access і OneNote, ви готуєте учнів до майбутнього.

Як отримати віддалений доступ до ЄДЕБО?

Шановні колеги! 


Для віддаленого доступу до ЄДЕБО необхідно заповнити форму на отримання VPN аккаунта, який дасть можливість доступу до мережі НАУ. 

https://docs.google.com/forms/d/1lby3EVEgcXEeJ4rWkJ3n5CuBKtHeyihhpWVAgojdSUU/edit


Після реєстрації VPN на вказану вами поштову адресу, прийдуть всі необхідні налаштування. Інструкції з налаштування ви можете переглянути за посиланням 

https://ioc.nau.edu.ua/support 

Оновлення мережевої інфраструктури кафедри військової підготовки

Фахівцями ІОЦ було розпочато оновлення мережевої інфраструктури та створення нового комутаційного вузла в корпусі №3 спецавтополігону, відповідно до робочого проекту. 

Затверджено Концепцію інформатизації Національного авіаційного університету на 2020 рік.

Наказом ректора від 16.01.2020 року №004/од, було затверджено Концепцію інформатизації Національного авіаційного університету на 2020 рік. 

Дорожна карта програми НАУ ЦЗВО

Концепція НАУ ЦЗВО 05 2019

Webometric

Принципи вебометрії направлені на:

- Присутність (presence) кількість присутніх на сайті університету сторінок усіх форматів, проіндексованих пошуковою системою Google

- Вплив (impact) Комбінація кількості зовнішніх гіперпосилань на домен університету (external inlinks) та кількості доменів, з яких ці посилання надходять (referring domains).

- Відкритість (openness) Кількість присутніх на сайті університету файлів у форматах .pdf, .doc, .docx та .ppt, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar

- Висока якість (excellence) Наукові статті, що опубліковані авторами університету в журналах, проіндексованих бібліометричною базою SCOPUS, та входять до складу 10% статей, найбільш цитованих у своїх наукових галузях за версією Scimago Group.

Корпоративна електронна пошта

ІОЦ НАУ надає доступ до корпоративної поштової системи НАУ в домені nau.edu.ua. Отримати корпоративну пошту можуть: співробітники університету, аспіранти та студенти.

Для створення поштової скриньки необхідно звернутися в ауд. 1-332 або заповнити електронну анкету на сайті. Отримати логін та пароль можливо тільки особисто в ауд. 1.332.

Wi-Fi eduroam

Завдяки співпраці Національного авіаційного університету та інтернет-провайдера URAN, а також наявності в університеті розвиненої бездротової мережі Wi–Fi співробітники університету мають можливість користуватися сервісом міжнародної академічної мережі eduroam.

https://cat.eduroam.org/?idp=5745&profile=6106

За допомогою eduroam науковці, викладачі та студенти мають легкий і безпечний мережевий доступ під час відвідування різних освітніх установ.

Зареєструвати аккаунт EduRoam

* Необхідною умовою для підключення до eduroam - є зареєстрований e-mail аккаунт на поштовому сервері НАУ.

* Після обробки Вашої заявки на отримання доступу до eduroam, на Вашу адресу електронної пошти надійде лист з реєстраційними данними.

* Не має корпоративної електронної пошти? - Зареєструватися

HDD Cloud Personal

VPS - замовити віртуальний хостинг

При оренді VPS ви отримуєте виділений IP і повний доступ до сервера з правами root (повний доступ без обмежень прав). Ви можете налаштовувати і встановлювати власне програмне забезпечення.

Почніть роботу з Office 365 безкоштовно

Учні та викладачі мають право на безкоштовну версію Office 365 для освітніх установ, в яку входять Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Microsoft Teams і додаткові інструменти для роботи в класі. Для її отримання вам просто потрібно вказати діючий адресу шкільної електронної пошти. Це не пробна версія - ви можете відразу починати роботу.

Ліга: Еліт Online

Послуга користування пошуковою системою "Ліга: Еліт Online" в комплектації: - автоматичного перекладу на английську та російські мови - замовлення копій документів з Держреєстру.

Для замовлення послуги необхідно звернутись в ІОЦ НАУ корпус 1, кімната 332 або за телефоном 73-73.