Довідка тел. 73-73

|

Довідник

| |

|

Вакансії

|

Увійти

Інформаційно-обчислювальний центр

Національний авіаційний університет

EduRoam

Міжнародний роумінговий сервіс для осіб, зайнятих у сфері науково-дослідницької діяльності, вищої освіти і додаткової професійної освіти.

З його допомогою науковці, викладачі та учні мають легкодоступний і безпечний мережевий доступ під час відвідування різних освітніх установ.

HDD Cloud Personal

VPS - замовити віртуальний хостинг

При оренді VPS ви отримуєте виділений IP і повний доступ до сервера з правами root.

Це віртуальний виділений сервер з обмеженими технічними характеристиками згідно тарифного плану.

Корпоративна електронна пошта

Отримати корпоративну пошту можуть: співробітники університету, аспіранти та студенти.

Заповнити електронну анкету на сайті. Отримати логін та пароль можливо тільки особисто в ауд. 1.332.

Почніть роботу з Office 365 безкоштовно

Office 365 для освіти допомагає учням освоювати цілий ряд навичок і додатків, затребуваних роботодавцями. Використовуючи Outlook, Word, PowerPoint, Access і OneNote, ви готуєте учнів до майбутнього.

Прокладено оптоволоконну магістраль до спортивного центру НАУ

Спеціалістами ІОЦ було прокладено оптоволоконну магістраль, біля 800м. до спортивного центру НАУ. Після заміни активного обладнання, швидкість передачі даних для клієнта зросте з 2 Мбіт до 100 Мбіт. Це дасть можливість повноцінно використовувати та полегшить в цілому користування інформаційними ресурсами та Internet.

На кафедрі інженерії програмного забезпечення запущено нові комп'ютерні класи

Фахівцями ІОЦ на кафедрі інженерії програмного забезпечення було розгорнуто комп'ютерну мережу в аудиторіях 11.308, 309, 310. Комп'ютерні класи налічують 43 ПК, які мають  дротове підключення та wi-fi зони з діапазонами 2.4Ггц, 5Ггц (підтримка технології 802.11 ас)  і доступом до Internet.

Рейтинг сайтів в домені nau.edu.ua

Оновлено рейтинги сайтів на 20.09.2019 р. https://ioc.nau.edu.ua/metric


Описання до таблиці рейтингів

Webometric

Принципи вебометрії направлені на:

- Присутність (presence) кількість присутніх на сайті університету сторінок усіх форматів, проіндексованих пошуковою системою Google

- Вплив (impact) Комбінація кількості зовнішніх гіперпосилань на домен університету (external inlinks) та кількості доменів, з яких ці посилання надходять (referring domains).

- Відкритість (openness) Кількість присутніх на сайті університету файлів у форматах .pdf, .doc, .docx та .ppt, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar

- Висока якість (excellence) Наукові статті, що опубліковані авторами університету в журналах, проіндексованих бібліометричною базою SCOPUS, та входять до складу 10% статей, найбільш цитованих у своїх наукових галузях за версією Scimago Group.

Корпоративна електронна пошта

ІОЦ НАУ надає доступ до корпоративної поштової системи НАУ в домені nau.edu.ua. Отримати корпоративну пошту можуть: співробітники університету, аспіранти та студенти.

Для створення поштової скриньки необхідно звернутися в ауд. 1-332 або заповнити електронну анкету на сайті. Отримати логін та пароль можливо тільки особисто в ауд. 1.332.

Wi-Fi eduroam

Завдяки співпраці Національного авіаційного університету та інтернет-провайдера URAN, а також наявності в університеті розвиненої бездротової мережі Wi–Fi співробітники університету мають можливість користуватися сервісом міжнародної академічної мережі eduroam.

https://cat.eduroam.org/?idp=5745&profile=6106

За допомогою eduroam науковці, викладачі та студенти мають легкий і безпечний мережевий доступ під час відвідування різних освітніх установ.

Зареєструвати аккаунт EduRoam

* Необхідною умовою для підключення до eduroam - є зареєстрований e-mail аккаунт на поштовому сервері НАУ.

* Після обробки Вашої заявки на отримання доступу до eduroam, на Вашу адресу електронної пошти надійде лист з реєстраційними данними.

* Не має корпоративної електронної пошти? - Зареєструватися

HDD Cloud Personal

VPS - замовити віртуальний хостинг

При оренді VPS ви отримуєте виділений IP і повний доступ до сервера з правами root (повний доступ без обмежень прав). Ви можете налаштовувати і встановлювати власне програмне забезпечення.

Почніть роботу з Office 365 безкоштовно

Учні та викладачі мають право на безкоштовну версію Office 365 для освітніх установ, в яку входять Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Microsoft Teams і додаткові інструменти для роботи в класі. Для її отримання вам просто потрібно вказати діючий адресу шкільної електронної пошти. Це не пробна версія - ви можете відразу починати роботу.

Ліга: Еліт Online

Послуга користування пошуковою системою "Ліга: Еліт Online" в комплектації: - автоматичного перекладу на английську та російські мови - замовлення копій документів з Держреєстру.

Для замовлення послуги необхідно звернутись в ІОЦ НАУ корпус 1, кімната 332 або за телефоном 73-73.