Вітаємо фахівців НДІ ІТТ - Клобукова В.В., Циганій С. О. і Зикова О.С. з заслуженим визнанням високих досягнень в процесі впровадження інноваційних IT технологій в академічний і науково-технічні процеси ВНЗ


Українська

Вітаємо фахівців  НДІ ІТТ - Директора НДІ ІТТ Клобукова В.В., заступника начальника ІОЦ Циганій С. О. і наукового співробітника Зикова О.С. з заслуженим визнанням високих досягнень в процесі впровадження інноваційних IT технологій в академічний і науково-технічні процеси ВНЗ в рамках I Всеукраїнській конференції «Цифрові комунікації у глобальному просторі. Змішана освіта», яка проводилась в у Залі засідань Вченої ради КПІ ім. І. Сікорського  із впровадження технологій змішаного навчання в Україні 7 січня 2017 року, де фахівці НДІ ІТТ представили результати апробації інноваційних ІТ-технологій в рамках розвитку концепції E-Learning в НАУ.


Провідні фахівці в області електронного навчання з понад 80 провідних ВНЗ України та Національних бізнес-структур високо оцінили результати роботи фахівців НДІ ІТТ і НАУ в цілому в процесі впровадження концепції Змішаного Навчання в ВНЗ України.