семінар

Навчальний семінар на тему «Підвищення ефективності освітнього процесу за допомогою Microsoft Office 365».

Українська

22 червня 2017 року у залі Вченої Ради НАУ відбувся освітній семінар на тему «Підвищення ефективності освітнього процесу за допомогою Microsoft Office 365». Організаторами заходу був відділ Інформаційних технологій   Інформаційно-обчислювального центру під керівництвом начальника ІОЦ  Клобукова В.В.

Фахівці НДІІ ІТТ прийняли участь в семінарі «Електронний документообіг для ВНЗ та державних організацій»

Українська

28 листопада 2016 року фахівці НДІІ ІТТ прийняли участь в семінарі «Електронний документообіг для ВНЗ та державних організацій», що проводився в офісі компанії Microsoft та присвячений проблемам впровадження та перспективам розвитку систем електронного документообігу (СЕД

Участь у семінарі D-Link

Українська
d-link

Фахівці нашого інституту Покраса Станіслав та Яремчук Олег приймали участь у семінарі
"Побудова мереж на основі керованих комутаторів D-LINK", який відбувся 9 та 10 лютого 2011 року в м. Києві.

Під час семінару були розглянуті наступні теми:

Wifi для міжнародного семінару «Establishing the Fundamentals of a Secure Environment For Private, Corporate and Charter Operation»

Українська
wifi

Для проведення міжнародного семінару «Establishing the Fundamentals of a Secure Environment For Private, Corporate and Charter Operation», нашими фахівцями експериментально було включено систему Wi-Fi у залі Вченої Ради університету. Пропускна здатність системи доступу до Internet - 54 Мбіт/с.

Польсько-український семінар з науково-дослідних проектів

Українська

11 липня з 11 годині у залі Вченої ради університету  проводиться польсько-український семінар із реалізації спільних науково-дослідних проектів. Пряма відео трансляція в мережі Інтернет доступна за адресою:mms://video.nau.edu.ua:8080.

Підписатися на RSS - семінар