співпраця

Міжнародний Інтернет телеміст

Українська

8 червня 2011 року за технічної підтримки НДІ ІТТ було проведено міжнародний Інтернет телеміст між Національним Авіаційним Університетом та Тихоокеанським Державним Університетом.

Зустріч з представниками Microsoft

Українська

Відбулась зустріч директора НДІ Фузіка М.І., начальника відділу Клобукова В.В. із представниками компанії Microsoft: представником компанії в Європі - Svenii Haaka та керівником компанії по роботі із закладами освіти та науки в Україні Олександрою Сизовою. Обговорювались питання співробітництва, серед яких:

Підписання договору про співробітництво

Українська
кнр

З ціллю розширення співпраці з фахівцями КНР було підписано договір про співробітництво між НАУ та технологічним університетом Нінгбо. Підготовлені та направлені документи до МОН України на спільний науково-дослідний проект «Взаємодії транспортно-логістичних систем в глобальному інформаційному просторі».

Построение открытой Grid - инфраструктуры НАУ

Українська
boinc

Завершен первый этап научно-исследовательских эксперементов в рамках ПИЛОТНОГО ПРОЕКТА НДИ ИТТ НАУ (2009)
« Построение открытой Grid - инфраструктуры НАУ для задач научных исследований и образования »

Зустріч

Українська
adobe

13.11.09 у центрі ІКМ університету відбулась робоча зустріч представників консорціуму «Adobe» та представників п'яти кафедр навчальних інститутів. Тема зустрічі: впровадження бета-версії Adobe Acrobat Connect Pro для електронного навчання.

Підписатися на RSS - співпраця