Послуги

Інформаційно-обчислювальний центр НАУ пропонує телекомунікаційні послуги співробітникам та підрозділам університету а також іншим громадянам та організаціям. До таких послуг відносяться:
ДОСТУП ДО ІНТЕРНЕТ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРОКСІ-СЕРВЕРА
Проксі сервери (сервери-посередники) використовуються для організації підключення локальної компьютерної мережі до глобальної мережі Інтернет.
VPN-ПІДКЛЮЧЕННЯ
VPN-підключення використовується для організаціїї віртуального каналу зв'язку (тунель) всередені мережі загального користування. При цьому організується віртуальна приватна мережа (VPN- Virtual Private Network) з власним адресним простором.
КОРПОРАТИВНА ЕЛЕКТРОННА ПОШТА
Електронна пошта є найбільш популярним та зручним способом доставки інформації. За допомогою електронної пошти можливо пересилати як тест так і різні дані - електронні фото, звук, відео, файли різних типів.
WEB - сервер
WEB - сервер
Ліга: ЕлітOnline
Послуга користування пошуковою системою "Ліга: ЕлітOnline" в комплектації: - автоматичного перекладу на английську та російські мови; - замовлення копій документів з Держреєстру.
DialUp - підключення
За допомогою цієї послуги співробітники та студенти НАУ мають можливість користуватись Інтернет із свого домашнього комп'ютера. Ця послуга підтримує режим CallBack, завдяки чому, Вам не доведеться сплачувати за використання телефонної лінії під час користування Інтернет. Для користування послугою необхідно мати модем для комутованих телефонних ліній, а також необхідно отримати Логін і пароль для реєстрації в мережі. 
IP ТЕЛЕФОНІЯ
Система IP Телефонії дозволяє інтегрувати в єдиному просторі голосові послуги(телефонні розмови, телеконференції, голосові поштові скриньки, цифровий секретар, адресні книги) а також послуги передачі даних, відео зображення.
Wi-Fi мережа НАУ
Безпроводна мережа НАУ (Wi-Fi - мережа) дозволяє співробітникам та студентам НАУ підключатись до КТМ НАУ, та отримувати всі послуги КТМ НАУ, а також можливість доступу до глобальної мережі Internet без підключення до проводних каналів зв'язку.

Українська