Wi-Fi eduroam

eduroam

Завдяки співпраці Національного авіаційного університету та інтернет-провайдера URAN та наявності в університеті розвиненої бездротової мережі Wi–Fi співробітники університету мають можливість користуватися сервісом міжнародної академічної мережі eduroam.

eduroam - це міжнародний роумінговий сервіс WiFi для осіб, зайнятих у сфері науково-дослідницької діяльності, вищої освіти і додаткової професійної освіти. За допомогою eduroam науковці, викладачі та студени мають легкодоступний і безпечний мережевий доступ під час відвідування різних освітніх установ.

Аутентифікація користувачів в "гостьовій" установі відбувається за тими ж логіном і паролем що і в "домашній" установі, тоді як авторизація для доступу до інтернету і інших можливих ресурсів лежить на відвідуваній "гостьовій" установі. Тобто достатьно лище один раз налаштувати свій пристрій, зберегти налаштування, і можна користуватись eduroam там де цей сервіс є присутній. За користування сервісом платити не потрібно.

Зони покриття eduroam можна знайти на мапі - https://eduroam.uran.ua/world, а більш детальну інформацію про цей сервіс – за посиланнями uran.ua та www.eduroam.org.

Необхідною умовою для підключення до eduroam - є зареєстрований email аккаунт на поштовому сервері НАУ.

Після обробки Вашої заявки на отримання доступу до eduroam, на Вашу адресу електронної пошти надійде лист з реєстраційними данними.

Українська